wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime i light novel Infinite Dendrogram

[anime] Infinite Dendrogram 09: „Początek szaleństwa”.

Już 12 marca w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Początek szaleństwa”. „Gracz w przebraniu pingwina okazuje się być niesławnym Giga Professorem, Dr. Franklinem! Szaleniec uprowadza drugą księżniczkę Królestwa Altar, Elizabeth S. Altar, i wykorzystując ją jako tarczę, zjawia się nad stadionem podczas wielkiego eventu! O jaką grę chodzi tajemniczemu napastnikowi?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.03.2020

[anime] Infinite Dendrogram 08: „Starcie wyższej klasy”.

Już 5 marca w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Starcie wyższej klasy”. „W Mieście Pojedynków rozpoczyna się turniej, w którym zmierzyć mają się ze sobą superiorzy: jeden z Si Lingów, najpotężniejszych graczy Huang He, a także najpotężniejszy gracz solo Królestwa Altar, Figaro. Który z nich zdoła zwyciężyć? I co knuje klan z Dryfe, Trójkąt Mądrości?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.02.2020

[anime] Odcinek siódmy przesunięty.

W związku z opóźnieniami produkcyjnymi spowodowanymi epidemią koronawirusa przesunięto premierę siódmego odcinka Infinite Dendrogram. Na tę chwilę nie wiadomo, jak będzie wyglądała dalsza ramówka, trzeba czekać na oficjalne informacje. Na razie zakładam, że odcinek zostanie nadany tydzień później, czyli w czwartek 27 lutego. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.02.2020

[anime] Infinite Dendrogram 07: „Miasto Pojedynków”.

Już 27 lutego w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Miasto Pojedynków”. „Gdy Ray i Nemesis pokonują kolejnego potwora UBM, Gouz-Maise, ich niedawno poznani przyjaciele, Hugo oraz Cocytus, razem z tajemniczym pingwinem przechodzą do realizacji swojego planu. Jakie przygody czekają mistrza maiden w Mieście Pojedynków?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.02.2020

[anime] Infinite Dendrogram 06: „Poza znak dziesiętny”.

Już 13 lutego w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Poza znak dziesiętny”. „Ray, Nemesis oraz nowo poznani przyjaciele z Imperium Dryfe, Hugo Lesseps i jego embryo, Cocytus, ruszają w góry Cruella ratować uprowadzone dzieciaki. Jednakże wróg okazuje się silniejszy niż sądzili. Czy uda im się ocalić małych tianów? Czym jest misja, którą na ziemiach obcego państwa ma wypełnić tajemniczy mechanik?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.02.2020

[anime] Infinite Dendrogram 05: „Wrota Piekieł”.

Już 6 lutego w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Wrota Piekieł”. „Ray pokonuje Gardrandę, za co jego party otrzymuje okrągły milion lir, a on sam dodatkowo, za zostanie MVP walki, dostaje w nagrodę potężne karwasze. Następnie testując nowy sprzęt, spotyka tajemniczego pingwina, przez którego wyrastają mu zwierzęce uszy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.01.2020

[anime] Infinite Dendrogram 04: „Niczym flaga trzepocząca pod wiatr”.

Już 30 stycznia w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Niczym flaga trzepocząca pod wiatr”. „Grupa Raya razem z nowo poznaną dziennikarką biorą questa drugiego poziomu i ruszają do Miasta Pojedynków, Gideonu. W drodze mogą jednak pojawić się specjalni bossowie, których głowy warte są fortunę: Lobohta, a także Gardranda...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.01.2020

[anime] Infinite Dendrogram 03: „Wyższa klasa”.

Już 23 stycznia w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Wyższa klasa”. „Świeżo upieczony mistrz i jego embryo, Nemesis, za namową topowego gracza, Figaro, kierują się do miasta za górami na południu, Gideonu. Miejscowość owa słynie z aren, na których można stoczyć pojedynki, w których śmierć nie niesie za sobą żadnych konsekwencji...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.01.2020

[anime] Infinite Dendrogram 02: „Grobowiec-Labirynt”.

Już 16 stycznia w czwartek o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Infinite Dendrogram zatytułowany „Grobowiec-Labirynt”. „Jako że poza miastem na nowych graczy czatują PK-erzy, Ray oraz jego embryo, Nemesis, udają się do jedynego dungeonu w stolicy, rozciągającego się pod stołecznym cmentarzem Grobowca-Labiryntu, gdzie na wyższych poziomach można grindować na stosunkowo słabych potworach. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.01.2020

[anime] Anime Infinite Dendrogram.

Infinite Dendrogram to anime z gatunku isekai, fantasy, przygoda studia Naz na podstawie powieści light novel autorstwa Kaidou Sakona. Streszczenie fabuły: „W 2043 roku światło dzienne ujrzała pierwsza udana gra VRMMO oparta na technologii pełnego zanurzenia, Infinite Dendrogram. Oprócz doskonałego odwzorowania pięciu zmysłów oraz wielu innych niesamowitych funkcji twórcy obiecali graczom wirtualny świat pełen nieskończonych możliwości. Około dwa lata później, chłopak, który lada moment ma pójść na studia, Reiji Mukudori, w końcu jest w stanie pozwolić sobie na zakup gry i wejście do jej świata. Z małą pomocą swojego doświadczonego starszego brata, Shu, oraz jego będącego Embryo partnera chłopak wyrusza na przygodę do świata Infinite Dendrogram...”Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Premiera zaplanowana została na 9 stycznia. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 10.12.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.